1. B

Projektové dny nás baví!

26. 11. 2023 Ing. Veronika Novotná

Do školy jsme nepřišli jen kvůli tomu, abychom se naučili číst a psát. Během projektových dnů poznáváme spoustu nového na první pohled nedůležitého. Ale pro nás je velmi důležité poznání, jak matka příroda vaří podzimní polévku, kde se berou brambory, co jsou Dušičky a jak to dopadlo s husami, které prozradily Martina. Ve škole je to pořádná dřina, ale také velká zábava. :-)

Malý strom nás pobavil i dojal

21. 11. 2023 Ing. Veronika Novotná

Divadlo Lampion nás okouzlilo svou nádhernou výzdobou již z venku, a co teprve, když jsme vstoupili do sálu a nad hlavami nám svítily žluté lampiony. To jsme ještě netušili, co nás čeká. Představení plné radosti, zvuků, písní a také smutku. Příběh o malém klukovi, který nalezl svůj nový domov u babičky a dědy, kteří byli indiáni, byl pro nás velmi poučný. 

Zkuste také někdy tiše poslouchat v lese, jestli neuslyšíte hlas stromu..

Vydali jsme se na svatomartinskou stezku

12. 11. 2023 Ing. Veronika Novotná

Legendu o svatém Martinovi jsme si poslechli během svatomartinské stezky, na které jsme plnili různé úkoly. Čekalo na nás nejedno překvapení! Například v košíku ukrytá husa, poztrácené podkovy a na samý závěr stezky lahodné svatomartinské rohlíčky, do kterých jsme se s chutí zakousli. :-)
Ve fotogalerii můžete vidět, jak nám plnění úkolů šlo. :-)

Páteční dny trávíme v přírodě

9. 10. 2023 Ing. Veronika Novotná

Poslední den školního týdne se chodíme učit do přírody.
Tentokrát jsme si povídali o podzimu, o zvířátkách žijících v lese, a také jsme trénovali naši paměť. :-)

Přespolní běh

23. 9. 2023 Mgr. Petra Bartošová

První velké závody

Přespolní běh 1

22. 9. 2023 Mgr. Petra Bartošová

Nikdo to nevzdal :-)

Naše první školní dny

19. 9. 2023 Ing. Veronika Novotná

Přechod z mateřské školy do školy základní pro nás nebyl jednoduchý. Vše pro nás bylo nové a přes veliké těšení v nás byla malá dušička, co nás vlastně v té škole čeká. Uběhlo několik dnů a my jsme poznali prostředí školy, naučili se mnoho nových věcí a vytvořili si pravidla naší třídy. Víme, jak už to ve škole chodí a těšíme se na další zážitky, které nás ještě čekají. :-)